Logo Tasarım

Logo Tasarım Süreci ve Logo Ücret Bilgisi İçin Hemen Arayın!

Grafik tasarım alanında en başarılı çalışmaları Tüm Türkiye için paylaşıyoruz. Logo tasarımında profesyonel ekibimiz ile en güzel logo çalışmalarını yapıp teslim ediyoruz.Logo Tasarımı Çalışmalarımızın  bir bölümünü sitemizin REFERANSLAR bölümünde  yayınlıyoruz. Bursa Logo Tasarımı olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için en kaliteli  işinde uzman grafikerlerle çalışıyoruz.Yapılan logo çalışmalarımızı Referanslar bölümünden de  incelediğinizde göreceksiniz ki,birbirinden güzel çalışmalara imza atıyoruz. Kurumsal kimliğinizi ön planda tutan en büyük faktör LOGO dur. LOGO bir markanın yüzüdür. 05550007716 Müşteri Destek Hattımızla iletişime geçerek firmanız için de istediğiniz hayal ettiğiniz Logoya kavuşabilirsiniz.  Vizyon sahibi ve kaliteyi ön planda tutan ve EMEK için belli bir değer veren vizyon sahibi müşterilere hitap etmeyi çok daha uygun buluyoruz. Bu yüzden Firmamız kaliteyi ön planda tutmuş ve vizyon sahibi firmalara hitap etmeyi kendi kulvarında bir seçenek olarak ele almıştır. Logo Tasarımı yapımında zaten Mockap Çalışmalarımızdan da görüleceği gibi kesinlikle kaliteyi ön planda tutuyoruz. Çeşitli alternatifler sunarak sizin istediğiniz hayal ettiğiniz gibi bir logo oluşturuyoruz. Logo bir vizyonun ifadesidir. Gelin sizin de profesyonel bir logonuz olsun. Kurumsal kimlik oluşturmada en büyük faktörü siz de yakalayın.

Ücret:Ücretin Yarısını Peşin,Diğer Yarısını İş Bitiminde Teslim Alıyoruz.

Projelendirme: Firma Bilgilerini Paylaşın,3-5 Gün İçinde Alternatif Çalışmalar Gelsin, Değerlendirin

Revizyon: Size sunduğumuz 3 adet logo çalışmasından seçtiğiniz  logoda istediğiniz renk ayarlarını ve değişiklikleri gerçekleştirerek beğendiğiniz bir logoyu elde edelim.

Onaylayın: İstediğiniz Revizyonlar Yapılsın.Uygunsa Onay Verin…

Ödeme: Ücretin yarısını  proje başlangıcında almaktayız. Projenin sizin tarafınızdan  askıya alınma gibi ya da başka sebeplerden dolayı bu ücret iade edilmez. Proje onaylandığı anda geri kalan ücret teslim edilir.

Proje Teslimi: Ücretin tamamını ödedikten sonra çalışmalarınız mail adresinize çeşitli formatlarda teslim edilir. Gönderdiğimiz çalışmamızı her yerde kullanabilirsiniz.

Ajans Logo Tasarım Firmamız Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesindeki ofisinde Hizmet vermektedir.

0555 000 77 16
× Destek Hattı